«
  1. Anasayfa
  2. İnternet
  3. Eğlenceli ve İlginç İçerikli Web Siteleri

Eğlenceli ve İlginç İçerikli Web Siteleri

İnternet üzerinde İnsanların taleplerine yönelik içerik olarak ilginç web siteleri de var. 7 adet ilginç web sitesini sıraladık. İlginizi çeken sitenin linkini kopyalayıp tarayıcınızda açabilirsiniz.

Yazı İçeriği:

Eğlenceli ve İlginç İçerikli Web Siteleri

1- driveandlisten.herokuapp.com

Dünya radyolarını dinlemek hiç bu kadar farklı olmamıştı. Oturduğunuz Yerden seçtiğiniz bir şehrin örneğin; İstanbul sokakları, Berlin sokakları veya Amsterdam sokaklarını arabada radyo açıkken turlayabiliyorsunuz. Sanki arabayla o şehrin sokaklarında radyo dinleyip geziyormuş gibi. Türkiye’den şu an için İstanbul, İzmir, Antalya bulunmaktadır.

2- ocearch.org

Okyanus canlılarına (köpek balığı, balina, yunus vs..) yerleştirilen takip cihazları sayesinde, onların gittikleri yerleri, gelişimlerini canlı olarak takip edebilirsiniz. Sitenin bir diğer kullanışlı özelliklerinden biriside, seçtiğiniz bir canlıyı favorilerinize ekleyip günlük takibini de yapabilirsiniz.

3- flightradar24.com

Dünya üzerindeki bütün hava yolu trafiğini takip etmek ister misiniz?. İşte bu tam aradığınız site. Uçağın üzerine tıkladığınızda, sefer adını nereden nereye uçtuğunu online olarak gözlemleyebilirsiniz.

4- asoftmurmur.com

Çeşitli doğa seslerini bir araya getirip dinleyebileceğiniz bir site. Örneğin yağmur ve gök gürültüsünü seçerek evinizde yağmurlu hava tarzında bir hava ortamı yaratabilirsiniz. Gergin, stresli olduğunuzda ya da sadece rahatlamak istediğinizde dinleyebileceğiniz birçok ses var.

5- incredibox.com

Beatbox müzik yapmak ister misiniz? Siteye girip “Try web Version” 5 karakterden birisini seçip kendi zevkinize göre online Beatbox müzik yapabilirsiniz. Sitenin ücretli uygulaması da mevcuttur.16 TL karşılığında uygulamayı satın alırsanız daha çok karakter ve beatbox müzik araçlarını kullanabilir ve yaptığınız müzikleri sosyal mecralarda paylaşabilirsiniz.

6- shutupandtakemymoney.com

İlginç tasarımlı eşyaların satıldığı bir web sitesidir. Normalde aklınıza gelmeyecek sıra dışı tasarımların olduğu bu sitede belki sizin de almanız gereken bir şey çıkabilir. Özellikle son zamanlarda maske kullanımı artığından dolayı ilginç maske çeşitlerine bir göz atın deriz :)

7- what-song.com

İzlediğiniz yada merak ettiğiniz filmlerde ve dizilerde duyduğunuz şarkıları, müzikleri bulmanıza yarayan web sitesi. Örneğin Netflix’in yeni filmi “The Olg Guard” yazıp filmde çalan şarkıları listeleyip dinleyebilirsiniz.

Sizin de bu liste haricinde bildiğiniz farklı, ilginç web siteleri varsa yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Wordpress kategorisinde yer alan Wordpress için Favicon yapma konu içerikli blog yazımıza bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *