«
  1. Anasayfa
  2. Mobil
  3. Fotoğraf Düzenleme Uygulama Önerisi: Photo Studio

Fotoğraf Düzenleme Uygulama Önerisi: Photo Studio

Yazı İçeriği:

Photo Studio Uygulaması

Gelişen teknolojiyle birlikte mobil cihaz kullanıcıları, üst düzey bilgi gerektirmeden fotoğraflarını profesyonel bir şekilde akıllı cihazlarından düzenleyebilmektedir. Fotoğraflarınıza istediğiniz efekti verebileceğiniz birbirinden güzel kolajla yapabileceğiniz bir android mobil fotoğraf uygulaması arıyorsanız “Photo Studio” tanıtacağız. Uygulama ücretli Pro ve ücretsiz versiyon olarak sunulmakta. İsterseniz ücretsiz versiyondan başlayıp ücretliye geçebilirsiniz. Uygulama hakkında kullanıcı yorumları gayet olumlu içermektedir.

Photo Studio Google Play Store Ücretsiz Versiyonu Yükleme Linki: BURAYI TIKLA

Photo Studio Google Play Store Pro (ücretli Versiyon Linki: BURAYI TIKLA

Fotoğraf Stüdyosu, tüm seviyelerden fotoğrafçılar için güçlü bir çok fonksiyonlu fotoğraf düzenleme uygulaması. Fotoğraflarınızın temel ve gelişmiş rötuş için çok sayıda düzenleme aracından oluşan bir kiti içeriyor. Geniş yelpazeye sahip efektler, filtreler, metin düzenleme ve renk zenginleştirme araçları ve daha bir dolu kullanmaya hazır özellikle çekiminizi mükemmel ve tam bir sanat eserine dönüştürün.

Photo Studio Ana özellikleri:

  • 200’den fazla benzersiz filtre, inanılmaz özel efektler, büyük bir “resim içinde resim” efekti koleksiyonu, hayatınızdaki herhangi bir etkinlik için çeşitli çerçevelerden oluşan zengin bir set, inanılmaz sayıda çıkartma, doldurma deseni, şekiller ve düzeltme aracı – ışıklandırma ayarı, renk düzeltme, keskinleştirme, mercek arttırması, sallama kaydırma, bulanıklık ve daha fazlası.
  • Kolaj düzenleyici, büyük bir çeşitliliğe sahip ayarlamalı çerçeve, şekil, özelleştirilebilen arka plan, şablon ve çıkartma ile birden fazla fotoğrafı inanılmaz görünüşe sahip bir fotoğraf kolajında birleştirmenize imkan tanıyor.
  • Sihirli araçlar aşağıdaki seçkin özellikleri içeriyor: Büyük bir maske, arka plan ve karıştırma modu koleksiyonu kullanarak iki görüntüyü Birleştirme özelliği; bir fotoğraftaki nesneleri vurgulamayı amaçlayan Renk Sıçratma; nesneleri kopyalamayı, değiştirmeyi ya da bir arka planı silmeyi amaçlayan Klon damgası; Fotoğrafları çok çeşitli şekiller, doldurma desenleri ve arka planlar ile birleştirmeye yardım eden Şekil düzenleyicisi.
  • Etkileyici metin düzenleme aracı, fotoğraflarınızda güzel görünüşlü mesajlar oluşturabilmeniz için tasarlandı. Zengin bir özelleştirilebilen yazı tipi, renk, doldurma deseni ve şekil koleksiyonuna sahip.
  • Yaklaşık 50 ilave içerik paketi, fotoğraf düzenleme işleminizi yeni efektler, çerçeveler, doldurma desenleri, yazı tipleri ve şablonlarla geliştiriyor. Ekibimiz, 1 numaralı foto düzenleyici ünvanını kazanmak amacıyla yeni inanılmaz özellikleri eklemek için sürekli olarak çok çalışıyor.

Mobil kategorisinde yer alan ve başka bir fotoğraf düzenleme uygulaması önerimiz olan Adobe Photoshop Camera uygulaması yazısını da inceleyebilirsiniz.

Photo Studio Uygulaması Tanıtım Videosu;

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *