«
 1. Anasayfa
 2. Mobil
 3. Instagram Fotoğraflarınız Bilgisayara Toplu Nasıl İndirilir?

Instagram Fotoğraflarınız Bilgisayara Toplu Nasıl İndirilir?

Instagram Fotoğraflarınız Bilgisayara Toplu Nasıl İndirilir? Bazı nedenlerden dolayı Instagram hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz yada yeni bir hesap açmayı düşünüp oradan devam etmek istiyorsunuz diyelim ama daha önceki paylaştığınız resimlerinizi de yedekleyip bilgisayarınıza indirmek istiyorsunuz. ınstagram profilinizde paylaştığınız bütün fotoğraflarınızı, herhangi bir eklenti kullanmadan Instagram’ın kendi özelliği üzerinde bilgisayarınıza toplu olarak indirebilirsiniz. instagram’da bulunan fotoğraflarınızı bilgisayarınıza indirmenin bir çok yöntemi vardır. Özellikle online sitelere dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Evet bu siteye hesap bilgilerinizi yazıp indirebilirsiniz, ancak sizin hesabı kendi havuzuna ekleyeceğinden dolayı habersiz olarak başka hesapları takip etmeye başlarsınız. Genelde bunu Instagram takip satan online siteler yapmaktadır. Fotoğraflarınızı mobil uygulama üzerinde yapabileceğiniz gibi ınstagram web sayfası üzerinden de yapabilirsiniz.

Yazı İçeriği:

Instagram Fotoğraflarını Toplu İndirmek

Uygulama, eklenti veya online siteler ile uğraşmayın. ınstagram fotoğraflarınızı programsız olarak bilgisayarınıza indirin. Bu işlem Instagram’ın web üzerinden yapılabileceği gibi Android ve İOS Instagram uygulaması üzerinde de yapılabilmektedir. Bu makale mobil uygulama üzerinden anlatılmıştır.

 • Instagram Hesabınıza giriş yapınız.
 • Ekranın sağ alt köşesinde bulunan Profil resmine dokununuz
 • Ekranın sağ üst köşesinde bulunan (alt alta üç çizgi) simgesine dokununuz
 • Ekranın en altında bulunan “Ayarlar” yazısına dokununuz

 • “Güvenlik” yazısına dokununuz
 • “Verileri İndir” yazısına dokununuz

 • Gönderilecek mail adresini giriniz
 • “İndirmeyi talep et” yazısına dokununuz
 • Instagram Şifrenizi giriniz.

Bundan sonra sabırla beklemeniz gerekiyor. ınstagram sayfa içeriğinizin doluluğuna göre biraz zaman alacaktır. Bu yöntem ile Instagram fotoğraflarınızın yanı sıra yorumlar, takipçilerinizin kullanıcı adları, takip ettiğiniz kişiler, direkt mesajlar ve daha fazlası hazırlanın dosyasının içerisinde sunuluyor. Dolayısıyla arşivin hazırlanması biraz uzun sürebiliyor. Mailinize bir link gönderilecektir. O linki tıklayıp rar dosyası olarak bilgisayarınıza instagram verilerinizi indirebilirsiniz.

İnternet kategorisinde yer alan, Twitter Hesabını Kalıcı Olarak Silmek içerikli blog yazımıza göz atabilir ve Twitter hesabınızı silmek istiyorsanız nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Instagram Fotoğraflarını Bilgisayara İndirme Videolu Anlatım:

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *