«
  1. Anasayfa
  2. Mobil
  3. Instagram Kaybolan Mesaj Nasıl Gönderilir?

Instagram Kaybolan Mesaj Nasıl Gönderilir?

Instagram kaybolan mesaj göndermek. Bir çok sosyal medya mesajlaşma uygulaması kaybolan mesaj gönderme modu özelliklerini sunmaya başladı. Bu teknolojide geri kalmak istemeyen instagram uygulaması da konuşmayı güvence altına almak için “kaybolan mesaj” özelliğini kullanıcılarına sundu. #Instagram Kaybolan mesajlar modu nedir? Sohbet ekranında paylaşılan resim, video ve yazışmaların sohbet ekranı kapatıldıktan sonra otomatik olarak sohbet ekranın temizlenmesidir. Bu özellik varsayılan olarak kapalı gelmektedir. Sohbet ettiğiniz kişinin yazışmaların ekranda kalmasını istemiyor ve bütün içeriğini temizlenmesini istiyorsanız o kişide aktif etmeniz gerekmektedir.

Yazı İçeriği:

Instagram Kaybolan Mesaj Özelliği Çalışma Mantığı

  • Varsayılan olarak kapalı gelen özelliği kişiye göre aktif edilmelidir. Kaybolan mesaj modu, istenildiği zaman açılabilir istenildiği zaman kapatılabilmektedir.
  • Sohbette herhangi bir kişi kaybolan mesaj mod özelliğini aktif ettiğinde karşı tarafa da gözükecektir. Bu özellik herkes için açılmış olacaktır.
  • Sohbet içerisinde yer alan herkes mesajı gördüğünde, sohbet kapatıldıktan sonra mesaj kendiliğinden kaybolacaktır.
  • Kaybolan Mesaj özelliği aktif olduğunda, sohbet ekranında ekran görüntüsü aldığınızda sohbet edilen kişiye bildirim gitmektedir.

Instagram Kaybolan Mesaj Aktif Etmek

  • İnstagram uygulamanızı açın ve ekranın sağ üst köşesinde yer alan DM Mesaj simgesine dokunun.
  • Sohbeti kaybolan mesaj özelliği yapacağınız kişiyi seçin.
  • Sohbet penceresinde Parmağınızla ekranı yukarı doğru kaydırın (yuvarlak halka dolana kadar) “Kaybolan Mesaj Modu” açılacaktır.

 

instagram kaybolan mesaj aktif olduktan sonra ekranın üstüne dokunarak modu kapatabilirsiniz. Ayrıca Telegram uygulamasında kaybolan Mesaj nasıl yapılır? öğrenmek isterseniz BU BAĞLANTI adresine tıklayıp ilgili içeriğe ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *