«
  1. Anasayfa
  2. Mobil
  3. İnstagram Profil Adını Ve Bio’yu Şekilli Yazmak

İnstagram Profil Adını Ve Bio’yu Şekilli Yazmak

İnstagram Profil Adını Ve Biyografi bölümü Şekilli yazı nasıl yapılır? Instagram kullanıcıları, hesaplarına bakıldığı zaman daha farklı bir font ile İnstagram adını veya Bio açıklamasını daha havalı bir şekilde gözükmesini isteyebilirler. Instagram hesap görümünüze farklı bir hava katmak isterseniz aşağıdaki yöntemleri uygulayıp farklı yazı fontları sayesinde instagram bilgilerinizin görünümünü kişiselleştirebilirsiniz. İnstagram’ın kendi uygulaması üzerinden şekilli yazı yazma özelliği yok. Ücretsiz olarak sunulan online hizmetler sayesinde şekilli yazı karakterlerini kullanıp İnstagram Bio’nuza veya görünür adınıza yapıştırıp kullanabilirsiniz.

Yazı İçeriği:

İnstagram Şekilli Yazı Fontu Kullanma

Aşağıda vereceğim online siteleri ile bilgisayarınız web tarayıcısından veya akıllı telefonunuzun tarayıcısından giriş yapabilirsiniz. İnstagram adınızı, 14 gün içinde sadece iki kez değiştirebilirsin. İnstagram Bio açıklamasında böyle bir sınır yoktur. Ben size mantığını göstermek için bir site üzerinden örnek vereceğim. Yazı sonunda vereceğim diğer web sitelerinize inceleyebilirsiniz. Mantık aynı şekilde işlemektedir.

Tarayıcınızda www.messletters.com/tr bu siteye giriş yapınız. Linke tıklayıp ulaşabilirsiniz. Sitenin ana ekranın hemen üstünde yer alan, “Cümlenizi buraya girin!” bölümüne instagram bio’nuz için yada İnstagram gözükecek adınız için cümleyi girin.

instagram şekilli yazı yazma
instagram şekilli yazı yazma

Beğendiğiniz yazı fontunun hemen sağında yer alan kopyalama simgesine tıklayın. Kopyalamayı isterseniz Mouse ile seçip te yapabilirsiniz. Şimdi sıra geldi Yazımızı İnstagram hesabımıza yapıştırmak.

Önerilen Yazı; WhatsApp’ta yazıyı nasıl kalın, italik, çizgili yazabilirsiniz, öğrenmek için BURAYI tıklayıp ilgili yazımıza geçebilirsiniz.

İnstagram hesabınıza giriş yapını ve sırasıyla;  Sağ alt köşede yer alan profil resminize tıklayınız. Karşınıza gelen ekranda “Profili Düzenle” yazısına dokunun. Kopyaladığınız font yazısını İnstagram Adı veya biyografiniz, neyi değiştirmek istiyorsanız yapıştırmanız yeterlidir. İnstagram görünür bilgileriniz artık şekilli yazı fontu şeklindedir. Burada yapılan işlemleri Twitter, Facebook yada benzeri diğer sosyal medya bio açıklamaları veya görünür adları aynı şekilde yapabilirsiniz.

Online Şekilli Nick Yazma Siteleri;

  • https://www.fontsforinstagram.com/
  • https://www.sprezzkeyboard.com/
  • https://lingojam.com/FontsForInstagram
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *