«
  1. Anasayfa
  2. Program
  3. iTunes Kullanmadan iPhone’a Müzik Nasıl Atılır?

iTunes Kullanmadan iPhone’a Müzik Nasıl Atılır?

İphone kullanmasını iTunes yüzünden bir türlü sevemedim. Kendi bilgisayarınız üzerinde çalıştığınızda sorun yok tabi. Ancak başka bir yerde bilgisayardan bir şey yüklemek istediğinizde İtunes yada bu yazıda ki gibi bir program kurmanız gerekecek. Oysa android tarafında usb bellek kullanır gibi tak çalıştır yapılması oldukça pratik oluyor. Günümüzde en iyi teknoloji hızlı kullanım sağlayan teknolojidir. Neyse konu dışına çıkmadan iPhone kullanıcılarının iTunes hesabını kullanmadan en hızlı bir şekilde nasıl bilgisayardan müzik transfer edebilirler bakalım.

Öncelikle bilgisayarınıza ücretsiz olarak dağıtılan EaseUS MobiMover Free programını indirmelisiniz. BU BAĞLANTI adresini tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mac ve Windows için iki sürümü de bulunmaktadır. EaseUS MobiMover programı, İphone modelleri ile uyumlu olması, kolay kullanımı sayesinde her kullanıcıya hitap etmesi ve müzik dosyaları daha hızlı taşıma anlamında ücretsiz olmasından dolayı tavsiye edilecek bir programdır.

Yazı İçeriği:

EaseUS MobiMover Free Programının Sunduğu Özellikler

  • İphone platformu için ücretsiz olarak sunulan sınırsız müzik atma programıdır.
  • İTunes gibi eş zamanlama sorunları yaşatmaz.
  • Bilgisayardan iPhone hızlı ve kolay bir şekilde müzik yüklemesi sağlar.
  • İTunes programına, hesap ayarlarına ihtiyaç duymaz, tek tıkla müzik arşivinizi atabilirsiniz.

iTunes Kullanmadan Telefona Müzik Yüklemek

  • EaseUS MobiMover programınızı yukarıda verdiğimiz linkten indirip kurduktan sonra, İphone telefonunuzu bilgisayarınıza bağlıyorsunuz. Program telefonunuzu otomatik olarak görecektir. Programı açtığınızda karşınızda ki ilk seçenek olan “Transfer to This Device” seçeneğine tıklıyorsunuz. Gönderiminiz ne ise By Folder (klasör), By File (dosya) seçiyorsunuz.

  • Karşımıza gelen ikinci ekranda Müzik dosyaları neredeyse bilgisayarınızda seçiyorsunuz. Tek seferde bütün müzikleri de atabilirsiniz.

  • Yüklenecek müziklerin hepsini yada istediğinizi seçip “Transfer” menüsüne tıklıyorsunuz.


EaseUS MobiMover programı sayesinde müzik atmak 3 adımda kolay bir işlem haline gelmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular;

Netflix Kategori Kodları Nelerdir?

Telefonlarda SAR Değeri Nedir?

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *