«
  1. Anasayfa
  2. Ürün İnceleme
  3. Kablosuz Kulaklık: Anker Soundcore R100 Özellikleri

Kablosuz Kulaklık: Anker Soundcore R100 Özellikleri

Kablosuz Kulaklık: Anker Soundcore R100 Özellikleri. Anker’in Soundcore kategorisi altında geliştirdiği yeni kablosuz kulaklık “R100” modeli Türkiye pazarında satışa sunuldu. Anker Soundcore R100 kablosuz kulaklığın teknik özelliklerini ve Türkiye satış fiyatını yazı devamında bulabilirsiniz.

Yazı İçeriği:

Anker Soundcore R100 Hakkında Bilgiler

Küçük ve kompakt bir tasarıma sahip olan kablosuz kulaklık, kulağa göre uyum ve rahat kullanım için üç farklı boyutta kulaklık ucu veriyor. Siyah ve beyaz renkli olarak iki renkte satışa sunulmuştur.

IPX5 su geçirmez sertifikası sayesinde, spor yaparken terlemelere ve yağmurlu havalarda kullanıma karşı suya dayanıklı bir ürün deneyimi sunmaktadır. Kulaklığınızı telefonunuza eşleştirdikten sonra, şarj kutusunun kapağını açtığınızda anda otomatik bağlantı imkanı sunmaktadır.

Gelişmiş BassUp teknolojisi sayesinde, 10 mm dinamik sürücüler, net orta ve yüksek tonları korurken, daha güçlü ve dengeli bass tonları sunmaktadır. Ayrıca Soundcore R100 kulaklık, telefon görüşmeleri sırasında istenmeyen gürültüyü azaltmak ve daha kaliteli bir konuşma deneyimi sunmak için çift mikrofon teknolojisi sunmaktadır.

Anker Soundcore R100 şarj süreside oldukça başarılı. Kulaklığın şarjı 1,5 saatte tam doluma ulaşıyor. Şarj kutusu ile 25 saate kadar çalma süresi, tek şarjla 6,5 saate kadar pil ömrü sunmaktadır. 10 dakikalık şarj ile 1 saatlik dinleme imkanı sunmaktadır..

Anker Soundcore R100 Teknik Özellikleri;

  • Bluetooth versiyonu: 5.0
  • Kulaklık tipi: TWS
  • Kullanım tipi: Kulak içi
  • Suya dayanıklılık: IPX5 sertifikası
  • Pil: Şarj kutusuyla 25 saat / tek şarjla 6,5 saat

Anker Soundcore R100 Türkiye Fiyatı

Soundcore R100 kutu içeriğinde Kulaklık S / M / L kulaklık başlıkları USB-C Kablo çıkan kablosuz kulaklığın Türkiye fiyatı; 299.00TL ‘dir.

Ayrıca Ürün inceleme konuları yazılarımıza da göz atmak isterseniz Ürün İnceleme kategorimize de bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *