«
  1. Anasayfa
  2. Ürün İnceleme
  3. Kablosuz Kulaklık: HUAWEI FreeBuds 3

Kablosuz Kulaklık: HUAWEI FreeBuds 3

Huawei firması, MateBook X Pro  diz üstü bilgisayarından sonra yine tasarım harikası HUAWEI FreeBuds 3 kablosuz kulaklığını da duyurdu. Kulaklığın dikkat çeken özelliklerinden biriside Akıllı Gürültü Engelleme özelliğinin baskın olması. HUAWEI FreeBuds 3 kulaklığın özelliklerini ve fiyatını nelerdir bakalım.

Yazı İçeriği:

HUAWEI FreeBuds 3 Özellikleri:

HUAWEI FreeBuds 3 kulaklık, Dünyanın ilk çift modlu BT / BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisine sahiptir. 356 MHz ses işlemcisi ile donatılmış olan kulaklık hızlı Bluetooth bağlantısının yanı sıra, oyunlarda ve videolarda doğru ses ve video senkronizasyonu sunarak geçilme süresini düşürmüştür. Akıllı Gürültü Engelleme özelliği ile kullanmış olduğu Kirin A1 işlemcisiyle gerçek zamanlı olarak optimize ettiği çevre gürültüsünü azaltır. Arka plandaki gürültüyü yakalayıp engeller. Böylece telefonla konuşurken yada müzik dinlerken, dış ortam seslerinden azaltarak, daha iyi bir dinleme deneyimi sunar.

HUAWEI FreeBuds 3 kulaklıkta, ayarlanabilir Aktif Gürültü Engelleyici Özelliği bulunmaktadır. Kulaklığın AI Life uygulamasını HUAWEI App Gallery ve Google Store’den akıllı telefonunuza kurup gürültü engelleme özelliğini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Aerodinamik Mikrofon Kanalı Tasarımı sayesinde, etraftaki gürültüyü ve rüzgar sesini tespit eder. Bu sesleri azaltarak, yürüyüş yaparken, koşarken sizlere daha net telefon görüşmesi yapmanızı sağlar.

HUAWEI FreeBuds 3 sezgisel kontroller kolaylığı sağlar. Müzik çalmak / değiştirmek için sağ kulaklığa iki kez ve Aktif Gürültü Engelleme işlevini açmak / kapatmak sol kulaklığa iki kez dokunmanız yeterlidir. Ayrıca kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda oynatma işlemi durur, tekrar taktığınızda ise kaldığı yerden devam eder.

Kulaklığın kutusunu Type-C girişiyle Şarj edebilir, ya da ters şarj için bir HUAWEI akıllı telefon kullanabilirsiniz. Kulaklıkta 52.5 mAh kapasiteli piller bulunuyor. Bu piller ile gürültü engelleme açık durumda olmadığı koşullarda 7 saate kadar ve açık durumda 4,5 saate kadar düşüyor.4 saat çalma süresi tek şarjla. Toplamda 20 saat Çalma Süresi (Şarj kutusu ile birlikte).

FreeBuds 3 Teknik Özellikleri:

  • HUAWEI Kirin A1 işlemci, Bluetooth 5.1
  • 14,2 mm dinamik sürücüler
  • Aktif Gürültü Engelleme, farklı kulak kanalları için 15 dB’e kadar ortam sesi engelleme
  • Oyunlar için 190 ms’ye kadar düşük gecikme süresi
  • Çift tıklama kontrolü, EMUI10 kullanan cihazlarla ‘kutudan çıkartıp hemen eşleştirme’ desteği
  • Boyutlar: 41,5×20,4×17,8 mm (tek kulaklık); 60,9×21,8 mm (şarj kutusu); Ağırlık: 4,5 g (tek kulaklık), 48 g (şarj kutusu)
  • 30 mAh batarya (tek kulaklık) tek şarjda 4 saat çalma süresi, şarj kutusuyla birlikte 20 saat çalma süresi (410 mAh batarya), USB Type-C (5 V 1,2 A 6 W) and Qi (2 W) şarj kutusu için kablosuz şarj desteği

Huawei FreeBuds 3 Pro fiyatı

Sılver Frost, Carbon Black, Ceramic White Üç farklı renk seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulacak olan FreeBuds Pro 2020 Ekim ayında Avrupa pazarında satışa sunulucak. Huawei shop sitesi üzerinde satış fiyatı; 1.499,00 TL dir.

Ayrıca Ürün inceleme kategorisinde yer alan, Huawei Matebook X Pro dizüstü bilgisayarı hakkında bilgiler içeren blog yazısına da bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *