«
  1. Anasayfa
  2. Mobil
  3. Kamera Uygulama Önerisi: Adobe Photoshop Camera

Kamera Uygulama Önerisi: Adobe Photoshop Camera

Yazı İçeriği:

Adobe Photoshop Camera Uygulaması

Sosyal medya içerik hazırlayıcılarında kullandığı, Adobe firması tarafından geliştirilen, yapay zekalı fotoğraf, kamera uygulaması “Adobe Photoshop Camera” Android ve IOS tarafında ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Adobe Photoshop Camera ile, çekim yapmadan önce fotoğraflarınız için en iyi filtreleri ve efektleri eklemenizi sağlayan ücretsiz, akıllı bir kamera uygulamasıdır. En sevdiğiniz sanatçılardan ve etkileyicilerden esinlenilen tonlarca Insta değerinde lens ve filtre ile benzersiz tarzınızı gösterin. Photoshop becerisine ihtiyaç duymadan, dünyanızı – kendi tarzınızla – paylaşmak kolaydır. Adobe Photoshop Camera, muhteşem selfie’ler, yiyecek ve manzara çekimleri ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan inanılmaz Yapay zeka destekli özelliklerle doludur. Otomatik ton ve portre kontrolü gibi hızlı düzeltmeler, parmağınızla basitçe dokunarak veya kaydırarak yüksek kaliteli fotoğraflar oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Adobe Photoshop Camera Google Play Store Yüklemek için >> BURAYI TIKLAYINIZ

IOS Apple Store Yüklemek için >> BURAYI TIKLAYINIZ

Adobe Photoshop Camera Uygulaması Özellikleri;

EĞLENCE FİLTRELER: Tek bir dokunuşla Photoshop filtreleri ve efektleri uygulayın. 80’den fazla özel filtreyle, bunları içeri ve dışarı değiştirmek ve sık kullanılanlarınızı tekrar tekrar kullanmak için kaydetmek kolaydır. Filtre kütüphanesi şunları içerir: Portre, Stüdyo Işığı, Bloom, Pop Art, Spektrum, Desync, Yiyecek, Manzara, Doğal Gökyüzü, Analog, Gece Kaydırma, Komik Gökyüzü, Yıldızlararası, Düş Kapanı, Göksel, Büyük Boyut, Çift Expo, Prizma, Renk Yankı, Karışık Medya, Mavi Gökyüzü, Artful ve daha fazlası.
GERÇEK ZAMANLI FOTOĞRAF ETKİLERİ: Photoshop ve Yapay zeka destekli düzenlemenin büyüsü ile daha iyi fotoğraflar çekin.
OTOMATİK TON: Photoshop Fotoğraf Makinesi, parlaklık ve gölge alanları arasında aşırı bir fark olmadan “gerçek hayatı” doğru bir hale getirir.
İÇERİK ÖDÜLÜ ÖNERİLERİ: Çekimlerinizi seçin, gerisini Photoshop Camera yapın. En iyi sonucu elde etmek için hangi efektlerin uygulanacağını bilir, bu nedenle doğru aydınlatma ve odaklama söz konusu olduğunda daha fazla sorun yoktur.
PORTRE KONTROLLERİ (Bokeh, Yüz Mesafesi, Yüz Işığı, Yüz Yeniden Yaklaştırma): Photoshop Kamera’daki Yüz Işığı özelliği, keskin gölgelerin görünümünü ortadan kaldırarak aydınlatma için optimize eder (okuma: artık göz altı torbası yok). Grup özçekimleri için Photoshop Kamera, her bir konunun nereye yerleştirildiğini tanır, böylece bozulma olmaz. Ve Bokeh özelliği, bulanıklaştırma efektlerinin hızlı bir şekilde uygulanmasını kolaylaştırır.
ETKİLEYİCİ  LENSLER: Özel tasarlanmış lenslerini kullanarak en sevdiğiniz içerik oluşturucuların gözünden kendinizi görün. Her zaman yeni lensler ve efektler eklenir, böylece keşfedilecek bir şeyler vardır.

Adobe Photoshop Camera Tanıtım Videosu

İnternet kategorisinde yer alan Facebook’ta bir sayfanın ismi nasıl değiştirilir? isimli blog yazımıza bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *