«
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri
 3. Mobil Oyun: FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi

Mobil Oyun: FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi

FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi çiftlik mobil oyunu Android ve İOS mobil platformlarında yayınlandı. Yapımcılığını Zynga’nın yaptığı Çiftlik oyunu ilk sürüm olarak 2009 yılında Facebook üzerinden kullanıma sunulmuştu ve kısa sürece milyonlarca oyun kullanıcısına ulaşmıştı. Web tarayıcı üzerinden oynanan oyun Adobe Flash’ın tarayıcı desteğini çekmesiyle yayın hayatına son vermişti. Gelişen mobil teknolojileri sayesinde FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi adında Android ve İOS kullanıcılarına sunuldu. Oyunun yükleme linklerini yazı devamında bulabilirsiniz.

Yazı İçeriği:

FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi Oyun Özellikleri

Yüzlerce özel cins hayvanlar arasında istediğini seçerek kendi hayvan koleksiyonunu oluşturabilirsin. Yetiştirdiğin hayvanlarla çiftliğinde, süt, yumurta ya da yün gibi satabileceğin, takas edebileceğin, siparişleri tamamlamak için kullanabileceğin veya çiftlik ekinlerini her gün geliştirebileceğin çiftlik ürünü yapabilirsin.

FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi Tanıtım Fragmanı:

  • Hayvanları eşleştirip çiftleştirebilir, daha kaliteli yavru hayvanlar elde edebilirsiniz. Bu elde ettiğiniz yeni çiftlerle çiftlik için gerekli olan nadir ürünler yetiştirebilirsiniz.
  • Embden Kazı, Kısa Boynuzlu İnek, Kahverengi Alpaka, Alevli Lama, Kirpi, Kızıl Sincap ve Benekli Amerikan Atı, Bozayı, Kutup Ayısı, Kızıl Kanguru, dâhil egzotik hayvanlar yetiştirebilirsiniz.
  • Yüzlerce eşsiz dekorasyon, inşa tarzı, çiftlik yardımcısı kıyafetleriyle aile çiftlik evini özelleştir ve tasarlayabilirsiniz.
  • Çiftlik oyununda hava durumunun da etkisi var. Hava durumuna bakarak daha kaliteli saman, ekin ve başka şeylerin hasadını yapabilirsin..
  • Ekmek, Havuçlu Turta, Elmalı Turta, Mantarlı Pizza, Ton Balığı Güveci, Deniz Mahsullü İspanyol Pilavı ve çok daha fazlası da dâhil olmak üzere kendi hamur işi ürünlerini yap!
  • Oduncu, Aşçılar gibi çiftlik işlerinde çalıştıracak yardımcılar yetiştirebilir ve bu yardımcıları geliştirerek daha kaliteli işler yapmasını sağlayıp daha uzman bir çiftlik ekibi kurabilirsin.
  • Kooperatife katılarak özel etkinliklere katılıp yeni çiftlik hayvanları ve özel ögelerin kilitlerini açabilirsiniz.

Oyunu oynamak ücretsizdir ancak ek içerikler ve seçkin para birimi için uygulama içi satın alımlar mevcuttur.

Android Google Play FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi Yükleme Linki için Burayı TIKLA

İOS Apple Store FarmVille 3 – Hayvan Sevgisi Yükleme Linki için Burayı TIKLA

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *