«
  1. Anasayfa
  2. Mobil
  3. Mobil Uygulama Önerisi: Google Go

Mobil Uygulama Önerisi: Google Go

Google firmasının kendi resmi uygulaması olan Google Go sizlere telefonunuzda daha hızlı bir arama deneyimi sunmaktadır. Örneğin Instagram, Twitter vs.. bir çok sosyal medya uygulaması indirdiğiniz yada birden çok oyun indirdiniz diyelim. telefonunuzda gezinerek bunları aramaktansa isimlerini yazıp yada google Go ekranına kısayol atayarak tek ekran üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu uygulama ile arama trendlerine ulaşabilir, popüler haber sitleri ne tarayıcıya girmeden adres yazmadan daha seri bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kısacası Google Go, arama sonuçlarını %40’a varan oranda veri tasarrufu sağlayacak şekilde optimize eder ve daha hızlı bir arama deneyimi sunar.

Google Go Yükleme Linki (Android İçin) >> BURAYI TIKLA

Google Go Uygulama Özellikleri

  • Daha az yazın, daha fazla keşfedin. Trend olan sorgular ve konular arasında dolaşarak ya da basitçe ne aradığınızı söyleyerek zaman kazanın.
  • Bırakın Google sizin için okusun. Web sayfalarını dinleyin. Vurgulara dikkat edilerek yapılan seslendirmeyi dinleyerek kolayca takip edin.
  • İhtiyacınız olan her şey tek bir uygulamada. En sevdiğiniz uygulamalara ve web sitelerine, ilgilendiğiniz konularla ilgili resimlere, videolara ve bilgilere kolayca ve hızlıca erişin. -Hepsi Google Go sayesinde.
  • Popüler ve trend olan hiçbir şeyi kaçırmayın. O anda trend olan konuları keşfetmek için Ara’ya dokunmanız yeterli.
  • Sohbetlerinize renk katın. Sohbetlerinizi canlandıracak en iyi fotoğrafları ve animasyonları bulmak için “Resimler” veya “GIF’ler” seçeneğine dokunun.
  • Diller arasında kolayca geçiş yapın. Arama sonuçlarının görüntüleneceği ikinci bir dil belirleyin, istediğiniz anda diller arasında geçiş yapın.
  • İnternette ve Telefonunuzda ne arıyor olursanız olun, Google Go hızlıca ve kolayca bulmanızı sağlar.

Mobil kategorisinde yer alan bir başka mobil uygulaması olan Fotoğraf düzenleme uygulaması Photo Studio mobil uygulaması hakkında bilgiler içeren blog yazımıza da bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *