«
  1. Anasayfa
  2. Ürün İnceleme
  3. Soğutuculu Oyuncu Kulaklığı: Anker Soundcore Strike 3

Soğutuculu Oyuncu Kulaklığı: Anker Soundcore Strike 3

Farklı alanlarda elektronik cihazları üreten Anker firması, özellikle uzun süre oyun oynayan oyun severler için şu ana kadar piyasada bulunan oyuncu kulaklıklarının farkını göstererek Markanın Soundcore Strike serisinin yeni modeli olan soğutuculu oyun kulaklığı ile piyasaya giriş yaptı. Sadece oyuncular için düşünmekte yanlış olur, uzun süreli film ve dizi izleyenler, müzik dinleyenler içinde rahatlık yaşatacak bir kulaklık teknolojisi. Soundcore Strike 3 modeli, bilgisayarınıza USB’den bağlanan,7.1 Surround desteği sunan, kulaklık pedlerinde soğutucu jel teknolojisi bulunan bir ürün. Ürünün Türkiye fiyatına ve teknik özelliklerine inceleme yazısına bakalım.

Yazı İçeriği:

Anker Soundcore Strike 3 Kulaklığı

Kutu içerisinden; ürünün kendisi, kullanım kılavuzu ve mikrofon parçasından çıkmaktadır. Kulaklık oldukça büyük ve kulağa tam olarak oturan pedler sayesinde uzun kullanımda sizlere rahatsızlık vermeyecektir. Kulaklığın diğerlerine göre en farklı özelliği pedlerinin etrafında bulunan jeller sayesinde uzun süreli kullanımda sizlere serin bir kullanım sunacak ve bu soğutucu sayesinde uzun saatler bile oyun oynadığınızda kulaklığınız terlemeyecektir.

Anker Soundcore Strike 3 kulaklığın 7.1 Surround ses desteği de bulunmaktadır. Böylece oyundaki en uç sesleri de rahatlıkla duyabileceksiniz. Ayıca kulaklık sadece bilgisayar ortamı değil PlayStation platformunu da desteklemektedir. Mikrofon kısmı çıkarılabilir durumdadır, ayrıca neme ve su sıçramalarına karşıda izole edilmiştir. Anker Soundcore Strike 3 kulaklığın Anker Gaming Studio yazılımı da bulunmaktadır. Yazılım üzerinden mikrofonu açıp kapatma, seviyesini artırma, çeşitli ekolayzır efektleri verebilme ve Surround ayarlarını düzenleyebilme gibi özellikleri bulunuyor.

Anker Soundcore Strike 3 ses kalitesi

Yazılım ile birlikte çeşitli eko ayarları sayesinde hem mikrofon hem de bass, tiz ayarları ile ses kalitesini kullanım ortamına göre düzenleyebilirsiniz. Kulaklığın mikrofonu üzerinde buluna led lambası, mikrofon açıkken yeşil, kapalı iken kırmızı renkli parlıyor. İki Kulaklığın üst kısmında bulunan mavi renkli bir aydınlatma var. Bu aydınlatmayı kapatamıyorsunuz ve rengini değiştiremiyorsunuz. Günümüzde birçok oyuncu kulaklığı tek kablo ile bağlantı sunuyor. Anker Soundcore Strike 3 bağlantı kabloların her iki tarafa da bağlanabilir olması da kullanım açısından güzel bir özellik.

Anker Soundcore Strike 3 Türkiye satış fiyatı ortalama olarak 499 TL bulabilirsiniz.

Anker Soundcore Strike 3 Teknik Özellikleri

  • 7.1 Surround Ses sistemi
  • USB bağlantısı
  • Led Aydınlatma
  • 52 mm hoparlör çapı
  • Suya dayanıklı dış sesleri izole eden mikrofon
  • Soğutucu Jel
  • PC ve PlayStation uyumlu

Ürün İnceleme kategorisinde yer alan  Oppo’nun Enco W51 Model Kablosuz Kulaklığı hakkında bilgiler içeren yazıya bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *