«
 1. Anasayfa
 2. Ürün İnceleme
 3. Realme Buds Air Neo Kablosuz Kulaklığı Hakkında Bilgiler

Realme Buds Air Neo Kablosuz Kulaklığı Hakkında Bilgiler

Türkiye pazarında üretmiş olduğu akıllı telefonları ile bilinen Realme, yeni nesil kulaklığı Buds Air Neo‘yu Türkiye’de satışa sundu. Kulaklığın Türkiye fiyatı ve teknik özelliklerini yazı devamında bulabilirsiniz.

Yazı İçeriği:

Buds Air Neo Kablosuz Kulaklığı

R1 Gerçek Kablosuz Çip ile çift kanallı iletim teknolojisini kullanan kulaklık, telefon ve Buds Air Neo arasında hızlı ve istikrarlı bir bağlantı oluşturmasını sağlar. Kesintiye uğramadan, film, müzik, oyun dinlemelerinde sorunsuzca kullanım imkanı sağlamaktadır. Süper Düşük Gecikme Moduna geçip Gecikme% 51 oranında azaltılır.

R1 Çip, şarj çantasını açtığınız anda realme Buds Air Neo’yu akıllıca algılayan ve anında bağlanan yeni nesil eşleştirme teknolojisini kullanır. İlk kez eşleştirirken, telefon bir eşleştirme isteği görüntüler ve tek bir dokunuşla eşleştirme tamamlanır.

13 mm geniş ses birimi ve yüksek kaliteli poliüretan ve titanyum kullanılmıştır. Poliüretanın esnekliği ve titanyumun sertliği, realme Buds Air Neo’nun hem derin, güçlü bas hem de net tiz aralıkları sağlamasına olanak tanır. Dinamik Bas Kuvvetlendirme (DBB) özelliği sunmaktadır. Daha fazla dinamizm ve katman ekler.

Akıllı Dokunmatik Kontroller sunmaktadır. Aramayı cevaplamak, Çalan müziği duraklatmak, oynatmak için kulaklığa çift dokunma desteği. Sonraki şarkıya geçmek için Üç kez dokunma. Aramayı sonlandırmak için, Basın ve bir tarafta tutun. Süper Düşük Gecikme Moduna geçmek için Her iki tarafı da basılı tutun.

Google Asistan desteği sunmaktadır. Etkinleştirmek için realme Buds Air Neo’ya iki saniye boyunca dokunmanız yeterlidir. Soru sorabilir, aramalarınızı, müziği kontrol edebilir, ses seviyesini ayarlayabilir, hava durumunu kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Realme Buds Air Neo Pil özellikleri olarak, Toplam 17 saat oynatma, Tek müzik dinleme süresi 3 saat, Tek çağrı süresi 3 saat sağlamaktadır.IPX4 suya dayanıklı sertifikası da bulunan kulaklığın, Tek bir Buds Air Neo, 4,1 gram yani tek bir kağıt sayfası ağırlığındadır.

Realme Link uygulaması ile, realme Buds Air Neo dahil olmak üzere tüm realme akıllı cihazlarınıza bağlanabilir ve bunları yönetebilir. Dokunma hareketlerini özelleştirmek aygıt yazılımını güncellemek ve akıllı, bağlantılı ve trend belirleyen bir yaşam oluşturmak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Realme Buds Air Neo Fiyatı:

“Pop Beyazı”, “Punk Yeşili” ve “Rock Kırmızısı” olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan kulaklık Türkiye’de 399 TL fiyatıyla satılmaktadır.

Buds Air Neo Teknik Özellikleri:

 • Renk: Beyaz, Yeşil, Kırmızı
 • Boyut: Kulaklık: 40.5mm × 16.59mm × 17.70mm,Şarj Kutusu: 51.3mm × 45.25mm × 25.3mm
 • Ağırlık: Kulaklık: 4.1g (Single earphone),Şarj Kutusu: 30.5g
 • Su geçirmez seviye:IPX4 (kulaklık)
 • Frekans Ağırlığı:20Hz-20000Hz
 • Duyarlılık:-88dB (-80 – -92)
 • Bluetooth Versiyon: Bluetooth 5.0
 • Kablosuz Alan:10 M (30ft) / Class 11
 • Şarj Arayüzü: Mikro USB
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *