«
  1. Anasayfa
  2. Wordpress
  3. Ücretsiz Kullanabileceğiniz 5 Wordpress Teması

Ücretsiz Kullanabileceğiniz 5 Wordpress Teması

Hazır admin paneli ve yine ücretsiz olarak sunduğu eklentiler ile wordpress alt yapılı siteler son yıllarda kullanım alanı genişlemektedir. wordpress ücretli temaları aratmayacak türden ücretsiz profesyonel temalarda kullanıcılara sunmaktadır. Eğer geliştiriciyseniz bu temaların üzerinde değişiklikler, eklemeler yaparak daha kullanışlı bir temada ortaya çıkarabilirsiniz. Sizler için Ücretli temaları aratmayacak türden 5 adet ücretsiz wordpress temalarını sıraladık. Demolarını inceleyebilirsiniz.

Yazı İçeriği:

5 Adet Ücretsiz Wordpress Temaları

1-Wordpress Newsanchor Teması İNDİRDEMO


NewsAnchor teması, taze ve modern bir görünüme sahip olmak isteyen çevrimiçi haber siteleri için harika, kullanımı kolay bir magazin temasıdır. NewsAnchor, önceden oluşturulmuş widget’lar, renk seçenekleri, 650’den fazla Google Fonts‘a kolay erişim ve çok daha fazlası ile birlikte gelir. Mobil responsive desteği bulunmaktadır. Seo dostu tema cihazlar için responsive desteği de sunmaktadır.

2-Wordpress Greatmag Teması İNDİRDEMO


GreatMag teması, hızlı bir şekilde harika bir haber sitesi veya hatta basit bir blog oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlayan modern bir magazin temasıdır. GreatMag tonlarca özel widget, renk seçeneği, yazı tipi kontrolü ve çok daha fazlası ile birlikte gelir. Tema arama motorları için seo dostudur. Mobil görünüm desteği de sunmaktadır.

3-Wordpress Colormag Teması İNDİRDEMO


ColorMag teması, wordpresin ücretsiz olarak dağıtılan ve en çok tercih edilen magazin stilinde mükemmel bir WordPress temasıdır. Haber siteleri, gazeteler, magazinler, yayımcılar, kurumsal ve diğer her türlü site için idealdir. Seo dostu tema cihazlar için responsive desteği de sunmaktadır.

4-Wordpress Sparkling Teması İNDİRDEMO


Sparkling teması, seyahat, sağlık, iş, finans, portföy, tasarım, sanat, fotoğrafçılık, kişisel, e-ticaret ve diğer yaratıcı web siteleri ve bloglar için çok uygun temiz ve minimal ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Mobil ve tablet dostu hale getiren Bootstrap 3 kullanılarak geliştirilmiştir. Tema tam ekran kaydırıcı, sosyal simge entegrasyonu, yazar biyo, popüler mesajlar widget ve geliştirilmiş kategori widget ile geliyor. Sparkling, HTML5/CSS3 gibi en yeni web standartlarını içerir ve temiz yapısı ve kod tabanı sayesinde SEO dostudur. Tema düzenini, renkleri, yazı tiplerini, kaydırıcı ayarlarını ve çok daha fazlasını değiştirmek için WordPress Özelleştirici’ye dayalı onlarca Tema Seçeneğine sahiptir. WooCommerce entegrasyonu sayesinde tema e-ticarete hazır. Tema bbPress, İletişim Formu 7, Jetpack, WooCommerce ve diğer popüler ücretsiz ve premium eklentilerle çalışmak için optimize edilmiştir.

5-Wordpress Travelify Teması İNDİRDEMO


Travelify, herhangi bir cihazda harika görünen temiz, basit, duyarlı ve özelleştirilebilir bir WordPress WooCommerce temasıdır. Retina ekranların yanı sıra tabletler ve akıllı telefonlar da dahil olmak üzere herhangi bir ekran boyutuna otomatik olarak ayarlanır. Tema HTML5 / CSS3 kullanılarak oluşturulmuştur ve SEO dostudur. Bu WordPress teması seyahat, maceralar, diller ve doğa göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur, ancak yaratıcı olmak ve bloglama, e-ticaret, iş ve diğer web sitelerinde tam potansiyelini ortaya çıkarmak için kullanılabilir. En güzel özelliklerden bazıları; post kaydırıcı, sosyal simgeler, özel logo, çeviri için hazır (WPML eklentisi ile uyumlu) ve çok daha fazlasıdır. Kutudan çıktığı bu tema WooCommerce, Breadcrumb NavXT, WP-PageNavi, İletişim Formu 7 ve diğer popüler eklentiler.

Tümüyle responsive ve mobil uyumlu ve arama motorları için seo optimizasyonlu temaların, wordpress’in yine ücretsiz olarak sunduğu popüler eklenti destekleri de sunmaktadır. 2021 yılının en iyi, en çok indirilen ücretsiz temalarının 5 tanesini paylaştık zamanla daha çok ücretsiz tema örnekleri de paylaşacağız.

Eklenti kullanmadan Wordpress giriş bilgilerinin nasıl değiştirileceğini öğrenmek isterseniz BU BAĞLANTI‘yı tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *